Novita - Voeding voor moeder & kind

Diëtisten aangesloten bij het netwerk hyperemesis gravidarum

De diëtisten op deze pagina hebben allen de basistraining Hyperemesis Gravidarum (extreme zwangerschapsmisselijkheid en/of braken) gevolgd bij Novita (Laura Kool). Daarnaast hebben zij door het begeleiden van vrouwen met HG ook praktijkervaring opgedaan. We komen regelmatig bij elkaar voor intervisie om elkaar scherp te houden. We leren van elkaars ervaringen en houden elkaar up to date.
Alle diëtisten werken via online videobellen en/of telefonische consulten.
Het is daarom niet persé nodig om een dietist te zoeken die bij jou in de regio zit.

Noord HollandZuid HollandOverijssel
Lisa Stuijt
praktijk: De Bloei
Limmen
www.debloei.nl
lisa@debloei.nl
Jolijt Sluijter
praktijk: Jolijt diëtist
Gouda
www.jolijtdietist.nl
jolijt@jolijtdietist.nl
Daphne Roskam
praktijk: Dietheek
Deventer
www.dietheek.nl
d.roskam@dietheek.nl
Laura Schram
werkzaam in Tergooi ziekenhuis
Hilversum/Blaricum
Dirry Gemmink
praktijk: Dietheek Zoetermeer/Lansingerland e.o.
www.dietheek.nl
d.gemmink@dietheek.nl
Alice Hardeman
Diëtistenpraktijk van Asselt
Zwolle & Kampen
www.dietistvanasselt.nl
alice@dietistvanasselt.nl
Gaby Herweijer
praktijk: Voeding Plus Advies
Amsterdam
gaby@voedingplusadvies.nl
www.voedingplusadvies.nl
Steffanie Drost Caspers
sportvoedingsadviesbureau Feel Good
Warmond & Leiden
www.feelgoodlovelife.nl
steffanie@feelgoodlovelife.nl
Karin ter Halle
Dietistenpraktijk ZO GEZOND !
Rijssen
www.zogezonddietist.nl
karin@zogezonddietist.nl
Lea Polak
praktijk: Foodsteps diëtisten
Amstelveen
www.foodstepsdietisten.nl
lea@foodstepsdietisten.nl
Esmee de Graaf
Dietistenpraktijk Zwijndrecht
Zwijndrecht
www.dietistenpraktijk-zwijndrecht.nl
info@dietistenpraktijk-zwijndrecht.nl
Mariska Rinkel
praktijk: Dieet & Co
Schagen
www.dieetenco.nl
mariska@dieetenco.nl
Annemieke Molenaar
Diëtistenpraktijk Vitalizé
Zevenhuizen & Zoetermeer
www.praktijkvitalize.nl
info@praktijkvitalize.nl
Groningen, Drenthe,
Zeeland
xxxx
Mandy Breure
praktijk: Diëtist Mandy Breure
Zwanenburg
www.dietistmandybreure.nl
info@dietistmandybreure.nl
UtrechtFrieslandNoord Brabant
Laura Kool
Diëtistenpraktijk Novita
Utrecht
www.dietist-novita.nl
info@dietist-novita.nl
Farielle Saaltink
Diëtistenpraktijk Noord-Friesland
www.dietistenpraktijknoordfriesland.nl
farielle@dietistennf.nl
Naomi de Werdt
Diëtistenpraktijk Naomi de Werdt
‘s Hertogenbosch
www.naomidewerdt.nl
info@naomidewerdt.nl
Anniek Otten
Diëtistenpraktijk Balanza
Kollum
www.dietistbalanza.nl
anniek@dietistbalanza.nl
GelderlandLimburgFlevoland
Marjolein Bense

werkzaam in ziekenhuis Gelderse Vallei
Ede (Gelderland)
Eline Respen
Eline Food & Coaching
Meijel
www.foodncoaching.nl
eline@foodncoaching.nl
Jeanine Visscher
Diëtistenpraktijk De Friese Meren
Urk, Lemmer, Emmeloord
www.dietistdefriesemeren.nl
jeanine@dietistdenoordoostpolder.nl
Miranda Boon
Diëtistenpraktijk Barneveld
Barneveld
website
boon@dietistenpraktijkbarneveld.nl
Melanie Barata de Almeida
New Life with Food
Lelystad
www.newlifewithfood.nl